Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Nick Moran |
7,0
|
|
Michał Piłat
(drugi reżyser)
|
||
Michał Guga
(drugi reżyser)
|
||
Anna Kwiatkowska
(drugi reżyser)
|
||
Iwo Bluszcz
(asystent)
|
||
Szymon Falaciński
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Robin Hawdon
(sztuka)
|
||
Wojciech Pałys
(również) (dialogi)
|
||
Nick Moran
(również) (dialogi)
|
7,0
|
|
Hanna Węsierska
(również) (dialogi)
|
1,0
|
|
Elżbieta Woźniak
(dialogi)
|
||
Piotr Czarnota
(tłumaczenie)
|
||
Producenci | Ocena | |
Wojciech Pałys
producent
|
||
Joanna Ciechanowska
kierownik produkcji
|
||
Wojciech Pałys
producent wykonawczy
|
||
Jagoda Iwańczuk
współproducent
|
||
Wojciech Kwiecień
współproducent
|
||
Dariusz Daniluk
współproducent
|
||
Łukasz Paszkiewicz
współproducent
|
||
Tomasz Karczewski
współproducent
|
||
Marcin Piasecki
współproducent
|
||
Anna Limbach-Uryn
współproducent
|
||
Jerzy Stachowicz
współproducent
|
||
Joanna Bochowicz
koordynator produkcji
|
||
Michał Przybysz
koordynator produkcji
|
||
Małgorzata Łaszkiewicz
kierownik produkcji (drugi)
|
||
Joanna Bochowicz
kierownik produkcji (drugi)
|
||
Piotr Wyszomierski
producent (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Adam Woronowicz
Pan młody
|
7,1
|
|
Aleksandra Adamska
Panna młoda
|
6,7
|
|
Ewa Kasprzyk
Matka panny młodej
|
7,1
|
|
Piotr Głowacki
Drużba
|
7,4
|
|
Krzysztof Stelmaszyk
Tatuś
|
7,4
|
|
Magdalena Lamparska
Pokojówka
|
6,4
|
|
Aleksandra Popławska
Wedding planerka
|
6,9
|
|
Paweł Deląg
Właściciel
|
6,9
|
|
Sandra Staniszewska
Kochanka
|
||
Krzysztof Czeczot
Barman
|
6,8
|
|
Andrzej Grabowski
Ksiądz
|
7,6
|
|
Anna Dereszowska |
6,6
|
|
Tomasz Oświeciński
Kierowca TIR-a
|
5,8
|
|
Otar Saralidze
Kochanek
|
||
Filip Chajzer
Dziennikarz
|
||
Radosław Liszewski
On sam - wokalista zespołu „Weekend”
|
||
Bartosz Porczyk
Drag queen / Projektant
|
||
Krzysztof Szczepaniak
Drag queen / Projektant
|
||
Zbigniew Suszyński
Rockman
|
7,3
|
|
Laura Breszka
Recepcjonistka
|
7,2
|
|
Grzegorz Wojdon
Ochroniarz
|
7,0
|
|
Krzysztof Ogłoza
Kierowca limuzyny
|
||
Sebastian Perdek
Agent gwiazdy
|
||
Aleksander Jurkitewicz
Boy hotelowy
|
||
Aleksander Podolak
Właściciel lotniska
|
||
Karol Górski
Pilot
|
6,0
|
|
Konrad Domaszewski
Pomocnik
|
||
Piotr Wyszomierski
Komornik
|
||
Karolina Kostoń
Sekretarka
|
||
Dorota Paszkiewicz
Mama chłopca
|
||
Jakub Malesa
Chłopiec
|
||
Kamil Siegmund
Pracownik
|
||
Wiaczesław Boguszewski
Pracownik
|
||
Michał Przybysz
Traktorzysta
|
||
Maciej Ostoja-Chyżyński
Policjant
|
||
Iwo Bluszcz
Kolega z pracy
|
||
Paweł Marczuk
Kelner
|
||
Grzegorz Nurzyński
Kelner
|
||
Taras Dziuba
Kelner
|
||
Tomasz Juźwik
Muzyk
|
||
Michał Szczypek
Muzyk
|
||
Paweł Popis
Fotograf
|
||
Kateryna Orlik
Druhna
|
||
Bartłomiej Krajewski
Drużba
|
||
Anna Woldańska
Druhna
|
||
Ivanka Shved
Druhna
|
||
Szymon Mrowiński
Drag queen
|
||
Nick Moran
Drag queen
|
7,0
|
|
Rafał Okyne
Drag queen
|
||
Michał Piłat
Drag queen
|
||
Remigiusz Kramek
Dostawca kwiatów
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Marek Rajca
(również) (zdjęcia lotnicze)
|
5,0
|
|
Dominik Struss
(zdjęcia lotnicze)
|
||
Wojciech Pałys
(zdjęcia lotnicze)
|
||
Jacek Gruchalski
(pomoc techniczna)
|
||
Jakub Morawski
(pomoc techniczna)
|
||
Damian Sołomanow
(główna pomoc techniczna)
|
||
Krzysztof Janowski
(główna pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Rafał Kołodziej
(pomoc techniczna)
|
||
Jarosław Pawłowski
(pomoc techniczna)
|
||
Maciej Marszałek
(pomoc techniczna)
|
||
Piotr Zimoń
(pomoc techniczna)
|
||
Piotr Karniewicz
(pomoc techniczna)
|
||
Maciej Michałowski
(pomoc techniczna)
|
||
Alicja Chrzanowska
(pomoc techniczna)
|
||
Wioletta Sioch
(pomoc techniczna)
|
||
Wojciech Piasecki
(pomoc techniczna)
|
||
Krzysztof Adamski
(pomoc techniczna)
|
||
Zuzanna Jędrzejewska
(pomoc techniczna)
|
||
Kinga Szymańska
(pomoc techniczna)
|
||
Daniel Adamski
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Rafał Stępień | ||
Kostiumy | Ocena | |
Małgorzata Bednarek-Chumakou | ||
Tomasz Szewczyk
(drugi)
|
||
Aleksandra Ciach
(asystent)
|
||
Jagoda Steczeń
(asystent)
|
||
Iwona Jarmużek
(produkcja kostiumów)
|
||
Iwona Buśkiewicz
(produkcja kostiumów)
|
||
Mariusz Obara
(produkcja kostiumów)
|
||
Kazimiera Kostaniak
(produkcja kostiumów)
|
||
Montaż | Ocena | |
Zbigniew Niciński |
10
|
|
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Aneta Paciorek-Dałek
charakteryzator
|
||
Monika Czyż-Buczek
charakteryzator
|
||
Maciej Maniewski
charakteryzator
|
||
Magdalena Rupińska
charakteryzator (drugi)
|
||
Agnieszka Załęcka
charakteryzator (drugi)
|
||
Magdalena Tarka
charakteryzator (współpraca)
|
||
Magdalena Michalak
charakteryzator (współpraca)
|
||
Adrianna Orych
charakteryzator (współpraca)
|
||
Karolina Sałęga
charakteryzator (współpraca)
|
||
Kinga Jasińska
charakteryzator (współpraca)
|
||
Kamila Czyżewska
charakteryzator (współpraca)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Ewa Skoczkowska
scenograf
|
6,0
|
|
Barthelemy Bienfait
scenograf
|
||
Adam Makowski
scenograf
|
||
Maria Wilk
projektant graficzny
|
||
Hubert Kielan
projektant graficzny
|
||
Anna Mocny
dekorator wnętrz
|
||
Adam Nowakowski
rekwizytor
|
||
Mariusz Markiewicz
rekwizytor
|
||
Piotr Świętochowski
rekwizytor (asystent)
|
||
Adam Szkopiński
główny konstruktor dekoracji
|
||
Michał Gałecki
konstruktor dekoracji
|
||
Jarosław Tarczyński
konstruktor dekoracji
|
||
Robert Gocalski
konstruktor dekoracji
|
||
Łukasz Pachnicki
konstruktor dekoracji
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Zbigniew Waraksa
dźwięk
|
||
Piotr Tuśnio
dźwięk
|
||
Łukasz Pawlusiewicz
mikrofoniarz
|
||
Łukasz Matela
mikrofoniarz
|
||
Łukasz Borkowski
mikrofoniarz
|
||
Jacek Skrabski
mikrofoniarz
|
||
Jacek Pająk
montaż dialogów
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Piotr Krzyczmonik
koordynator efektów specjalnych
|
||
Janusz Bykowski
koordynator efektów specjalnych
|
||
Daniel Ramczykowski
technik
|
||
Piotr Nowacki
technik
|
||
Jakub Krzyczmonik
technik
|
||
Leszek Liwiński
technik
|
||
Sebastian Liwiński
technik
|
||
Jacek Bykowski
technik
|
||
Błażej Litwiński
technik
|
||
Jarosław Miksa
technik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Wojciech Pałys
dobór obsady
|
||
Mikołaj Tołkacz
pilot
|
||
Marek Rajca
operator kamery
|
5,0
|
|
Dominik Struss
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Ignacy Ciszewski
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Zbigniew Gustowski
prowadzący ostrość
|
||
Katarzyna Świetlikowska
prowadzący ostrość (druga ekipa)
|
||
Tomasz Czerwiński
prowadzący ostrość (druga ekipa)
|
||
Tomasz Gajewski
prowadzący ostrość (druga ekipa)
|
||
Zbigniew Gustowski
operator kamery (asystent)
|
||
Tomasz Ruszkowski
operator kamery (asystent)
|
||
Tomasz Gajewski
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Przemysław Badowski
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Adam Mendry
operator steadicam
|
||
Marek Zajączkowski
operator steadicam
|
||
Marcin Guzak
operator steadicam
|
||
Jarosław Wierzbicki
operator steadicam
|
||
Rafał Okyne
mistrz oświetlenia
|
||
Jacek Tomborek
oświetlenie
|
||
Mateusz Dybiec
oświetlenie
|
||
Mariusz Szczęsny
oświetlenie
|
||
Maciej Rosik
oświetlenie
|
||
Sławomir Jabłoński
oświetlenie
|
||
Mariusz Pieńkos
oświetlenie
|
||
Dominik Stawicki
oświetlenie
|
||
Robert Stawicki
oświetlenie
|
||
Bartłomiej Baran
oświetlenie
|
||
Artur Karpisz
oświetlenie
|
||
Marcin Szychowski
oświetlenie
|
||
Katarzyna Figat
konsultant (muzyka)
|
||
Adam Jakubowski
fotosista
|
||
Daniel Kobiałko
fotosista
|
||
Aleksandra Kardynał
fotosista
|
||
Wojciech Pałys
pilot
|
||
Marek Sołek
koordynator kaskaderów
|
||
Bartosz Kamiński
koordynator kaskaderów
|
||
Bartosz Kamiński
kaskader
|
||
Mateusz Kamiński
kaskader
|
||
Remigiusz Kramek
kaskader
|
||
Maciej Nenko
kaskader
|
||
Kamil Woś
kaskader
|
||
Marcin Świerczyński
kaskader
|
||
Karina Kazimierczak
kaskader
|
||
Katarzyna Sterniak
kaskader
|
||
Joanna Szot
kaskader
|
||
Ewa Armiak
dodatkowy dobór obsady
|
||
Emilia Podbielska
koordynator dodatkowego doboru obsady
|
||
Dagmara Michoń
koordynator dodatkowego doboru obsady
|
||
Michał Zbiciak
kierownik planu
|
||
Max Pawłowski
dyżurny planu
|
||
Mateusz Skoczko
dyżurny planu
|
||
Ewelina Kuś
sekretariat planu
|
||
Dominika Sell-Kukułka
sekretariat planu
|
6,0
|
|
Sabina Baranowska
księgowy
|
||
Ewelina Godos
księgowy
|
||
Patrycja Milczarek
księgowy
|
Pozostałe
Proszę czekać…